WELLAGING TÜRKİYE

BÜTÜNSEL SAĞLIK VE AYURVEDA UZMANI EBRU ŞİNİK

EBRU ŞİNİK

Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı / Chopra Center Perfect Health Instructor

Yüzyılımızda Bütünsel Sağlık ve Kuantum Tıbbı’nın en güçlü liderlerinden olan ünlü doktor, yazar ve filozof Dr. Deepak Chopra’nın öğrencilerinden ve California’da bulunan Chopra Center eğitmenlerinden olan Bütünsel Sağlık ve Ayurveda Uzmanı Ebru Şinik, Yükselen Çağ Wellbeing Merkezi’nin kurucusu, lider danışman ve eğitmenlerindendir.

Şinik, Yükselen Çağ’ın kuruluş amacını; "Hayatlarımızı daha sağlıklı, daha enerjik, daha huzurlu, daha mutlu ve neşe içinde bir farkındalık hali ile yaşamamızı sağlayıcı, bilimsel altyapılı kadim tekniklerin günlük rutine kolaylıkla eklenerek, genel yaşam kalitesinin yükselmesini sağlamaktır" diye özetlemektedir.

Mind-Body Medicine (Beden-Zihin Tıbbı) çerçevesinde Türkiye’deki ilk Bünye Dengeleyici Ayurvedik Kişisel Bakım Ürünlerini üreten Şinik, ülkemizde Yönetim Kurulu düzeyinde meditasyon eğitimi veren yegane kişilerdendir.

Şinik, “İyi Ol, Mutlu Ol” sloganı çerçevesinde “Kişisel ve Kurumsal Wellbeing Programları” yürütmekte ve yaşam kalitesini yükselten kadim bilgilerin ışığında hayatlarımızı stresten uzak, daha sağlıklı, farkındalıklı ve bilinçli seçimler yaparak yönlendirmemizin pratik yollarını paylaşmaktadır.

Ebru Şinik

Nefeste Saklı Hayat, “Ebru Şinik’den Bütünsel Detoks Önerileri” ve “Genleriniz Kaderiniz Değildir” isimli üç kitabı ve “Gündelik Yaşam için Kadim Nefes Teknikleri” isimli eğitim DVD’si olan Şinik, ayrıca “Şahsa Özel Bütünsel Sağlık (Wellbeing), Wellaging ve Ayurvedik Yaşam Danışmanlığı” hizmetleri vermektedir.